„Prius“ įkvėptas dviratis su automatiniu pavarų perjungimu

„Toyota“ garsėja kaip kūrybiškų ir efektyvių transporto priemonių kūrėja. Šį kartą „Toyota“ kartu su „Saatchi & Saatchi“, „Parlee Ciklai“ ir „Deeplocal“ sukūrė nuostabų dviratį, kuriame pavaras bus galima keisti naudojant protines komandas. Šis dviratis turėtų būti tikrai vertingas lenktynininkams ir žmonėms, kurie daug laiko praleidžia mindami pedalus. 

Pagrindinis dviračio rėmas yra sudarytas iš anglies pluošto ir su kitomis dalimis sujungtas į vientisą pagrindinę struktūrą. Dviračio laidai yra įmontuoti vidinėje rėmo pusėje, o stabdžiai – šakučių pavidalo. Pati struktūra atrodo vientisa, o ne kaip atskiros dalys, styrančios iš ausinių. Dviračio forma kartu su suderinta aerodinamika padės dviratininkui judėti dar greičiau. 

Garsi dizainerių bendrovė „Deeplocal“ šio dviračio vairuotojui sukūrė specialų šalmą, kurį dėvint dviratininkas galės keisti pavaras vos tik apie tai pagalvojęs. Pradedantiesiems važinėti šiuo dviračiu bus surengti specialūs mokymai, kurie leis išmokti „valdyti“ dviračio pavarų perjungimo sistemą. 

Šalme įmontuoti neurosiųstuvai pridedami kartu su specialia, pagal užsakymą padaryta programine įranga, leidžiančia keisti pavaras. Į šį dviratį taip pat numatyta įmontuoti ir mechaninę pavarų sistemą, kuria bus galima pasinaudoti esant reikalui. 

Šis dviratis taip pat turi specialią nedidelę vietą telefonui laikyti. Tad, jei mėgstate kalbėti su draugais telefonu, dabar tai daryti galėsite ir važiuodami dviračiais. 

Ko dar daugiau gali trokšti „prisiekęs“ dviratininkas – mobilusis, saugiai laikomas dėkle, ir mintimis kontroliuojama pavarų sistema – tikras rojus tiems, kurie planuoja ilgas ekspedicijas!