Tokijuje „Bridgestone“ pristatė perdirbamas beores padangas

Sukūrusi panašias į beores „Michelin“ padangas „Bridgestone“ jau lipa jai ant kulnų pristatydama beorius padangų modelius, kurie yra 100% perdirbami. „Michelin“ dar visai neseniai pristatė savo beorių padangų liniją, pavadintą „Tweel“. Tuo tarpu „Bridgestone“ patobulino padangų koncepciją ir sukūrė jas lanksčias, patvarias ir perdirbamas.

Naujo modelio automobilių padangos turi daug privalumų, pavyzdžiui, naudodami jas jūs galėsite nebijoti padangos sprogimo užmiestyje arba prakiurimo ekskursijos viduryje. „Bridgestone“ savo produktą pristatė neseniai vykusioje Tokijo automobilių parodoje (Tokyo Motor Show). Jų modelis išsiskiria savo stipinais, kurie pagaminti iš termoplastinių dervų tinklelių.

Beorės padangos, palyginti su tradicinėmis pneumatinėmis padangomis, yra saugesnės, mažiau kainuojančios ir nekenksmingos aplinkai. Taip pat reikėtų nepamiršti, jog pneumatinei padangai prakiurus tikrai bus patiriama neigiamų emocijų ir tai gali sutrukdyti jūsų malonią kelionę.

Be to, termoplastinės dervos gali būti perdirbamos vėl į naujas padangas, kurios taps saugesnėmis ir leis pašalinti skilimo riziką. Ši savybė leidžia sutaupyti vietos, kuri turėtų būti skirta atsarginei padangai, ir padidina bagažo erdvę.

Beorės „Bridgestone“ padangos, pademonstruotos Tokijo automobilių parodoje (Tokyo Motor Show), yra 9 colių skersmens ir, remiantis bendrovės duomenimis, turi gebėjimą išlaikyti 150 kg svorio.

Apibendrinus, produktas yra patogus naudoti kasdieninėje veikloje, išskyrus tai, kad stipinai turi turėti specialią apsaugą nuo įvairių dalelių patekimo į tinklelius. Iki šiol bendrovė šias padangas išbandė vienvietėje transporto priemonėje, o jau netrukus planuoja šią technologiją perkelti ir į komercinį lygį.