Šilkmedžio Lapų Folium Mori Lapų iš Pavėsinė Augalų Morus Alba L. SangYeCha

Nauja

€14.93

Internetu Pirkti Dainavo Jūs Cha 桑叶茶 Šilkmedžio Lapų Folium Mori Lapų iš Pavėsinė Augalų Morus Alba L. Tiesiogiai Iš Kinijos Žolynų turgus Tiekėjas.Daugiau Kaip 999+ Įvairių Rūšių Kinijos TCM Žolės galite rasti Čia, mūsų visų birių žolės su aukščiausios kokybės, geros kainos ir geras aptarnavimas.Visame Pasaulyje, Pristatymo, Sveikiname Jus!

桑叶 PAVADINIMAS

Dainavo Ye (Folium Mori) --Shen Nong Ben Cao Jing (Shen Nong Vaistažolių)

Kokybės Užtikrinimas

Šį birių žolė Dainavo Jūs Cha 桑叶茶 Šilkmedžio Lapų Folium Mori Lapų iš Pavėsinė Augalų Morus Alba L. i s aukščiausios kokybės.Mūsų urmu Kinijos prieskoninės žolės, dažniausiai laukinių derlius, bet kai kurie augalai yra ūkyje auginami siekiant apsaugoti jų natūralių buveinių ir patenkinti papildomos rinkos poreikius.Kad derlius teisę rūšis tinkamų terminas yra nustatytas patyrę specialistai, išvalyti, iškirpti arba griežinėliais, ir džiovinti.Atvejais, specialaus apdorojimo metodus, pvz., mirkymas su ryžių vyno, garuose, kepti taikomos taip, kaip yra įpareigota pagal tradicinės Kinų medicinos tradicijas, parengti Kinų žolelių, kad būtų pasiekti norimi savybes, padidinti efektyvumą ir sumažinti toksiškumą.

Įspėjimas

Žinoma formulės stiprinti viena kitos pageidautina veiksmų ir kiek įmanoma sumažinti bet kokį galimą šalutinį poveikį.Per TCM, Kinijos prieskoninės žolės yra daugiausia kartu kontekste formulės stiprinti viena kitos pageidautina veiksmų ir kiek įmanoma sumažinti bet kokį galimą šalutinį poveikį.Į Dainavo Jūs Cha, Šilkmedžio Lapų Folium Mori Lapų iš Pavėsinė Augalų Morus Alba L. žadinantis, mažų mažiausiai, tačiau, kad yra, kodėl jūs traukia jį į pirmąją vietą.

Žymos: casio kvarco vandens atsispirti, maca arbata, dainavo, casio g shock dw 9052, Ąžuolo Medienos, gera arbata, atveju casio, lytis arbata, jiaogulan arbata, dodge v8.

Kilmės KN(Kilmės)

Parašykite savo atsiliepimą!

Šilkmedžio Lapų Folium Mori Lapų iš Pavėsinė Augalų Morus Alba L. SangYeCha

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai