Automatinis Vario Automatinė turkijos Kavos virimo aparatas 4 Puodeliai Bevieliuose Elektros Kavos Bikahve (TURKIŠKA KAVA YRA MŪSŲ DOVANOS)

Nauja

€85.69

Stilevs Bikahve Automatinė Turkijos Kavos Aparatas

Turkiška kava, kuri yra būtina gerti tamsiai pokalbiai, palieka nuostabų skonį ant gomurio niežėjimas su savo unikalų kvapą ir skonį.Turkiška kava, kuri reikalauja išradingumo parengti, gali būti paruoštos ir vartojamos lengvai ir praktiškai technologinių mašinų šiandien.Turkijos kavos aparatai, kuri taip pat apima įvairias funkcijas, suteikia galimybę patirti šį unikalų skonį be vargo.Stilevs Bikahve automatinė turkijos kavos aparatas leidžia parengti putotas ir skanus, turkiška kava, dėka savo aukštos funkcijų.

Skonis Unikalų Kavos Skonį su Stilevs Bikahve

Atsižvelgiant malonumo, turkiška kava dar vieną žingsnį dėl savo smart kepimo jutiklis ir žarijų funkciją, Stilevs Bikahve turkiška kava, mašina turi visas savybes, būtinas puikus turkiškos kavos.Kavos aparatas, kuriuose gali būti iki keturių puodelių turkiškos kavos vienu metu, yra idealus pasirinkimas žmonių grupių ir svečiai su šia funkcija.Dėka jo garsas perspėjimo funkcija, ji apie tai informuoja vartotoją po virimo.Į Stilevs Bikahve automatinė turkijos kavos aparatas sugeba patenkinti lūkesčius vartotojams, kurie ieško turtinga turkiška kava, patirtis.

Stilevs Bikahve, kuris prideda džiaugsmo virtuvė

Funkcija virimo žarijų suteikia kitokį skonį ir aromatą verdant kava lėčiau.Specialios alaus technologija padaro kavos daugiau putotas.Tokiu būdu, putotas ir skanus kavos yra gautas.Garsiniai perspėjimo sistema perspėja vartotoją, po virimo ir neleidžia paruošta kava iš aušinimo žemyn.Dėka savo stilingas ir įspūdingas dizainas, ji priduria skirtingą atmosferą virtuvėje.Ji taupo energiją, nes jos yra automatinio išjungimo funkcija.Kavos aparatas su perpildymo saugos apsaugo nuo nepageidaujamų nelaimingų atsitikimų.

Stilevs Bikahve Techninės Specifikacijos

Galia: 600 W Spalva: Vario Garsinis Signalas: Taip Perpildymo Apsauga: Taip Talpa: 4 Puodeliai

Stilevs Produktų, Kad Padaryti Gyvenimą Lengviau

Stilevs tarnauja smulkūs namų apyvokos prietaisai sektoriuje, Turkija, sugebėjo laimėti susižavėjimą vartotojų visame pasaulyje.Įvairių prietaisų išleistas prekės palengvinti vartotojų dėl savo naudingų funkcijų.

Pagamintas Turkijoje

Produkto savybės

SKRUDINTI MAISTO GAMINIMAS

Stilevs BiKahve, kurio funkcija maisto gaminimo žarijų, dviviečiai malonumą turkiška kava, tiems, kurie nori mėgautis kavos žarijų.

DIDELIS PUTOS SU SPECIALIŲ MAISTO RUOŠIMO TECHNOLOGIJA

Su Stilevs BiKahve, kurie turi specialių maisto ruošimo technologijos, putojantis kavos yra pakeičiama daugiau putotas ir daugiau skanus kavos.Daugiau galite mėgautis putotas kava, tuo ilgiau jis yra.

SMART JUTIKLIS

Lengvas ir praktiškas kavos malonumą laukia jūsų su Smart Jutiklio funkcija, kuri apsaugo nuo perpildymo.

4 PUODELIO TALPA

Su Stilevs BiKahve, jūsų kavos malonumas dvigubai.Jūsų svečiai bus meilė Stilevs BiKahve, kuri yra pajėgi užvirinti 4 puodeliai kavos vienu metu!

PARUOŠTI KAVOS 1-2 ARBA 3-4 ŽMONIŲ

Ačiū platų puodą Stilevs BiKahve, galite paruošti putotas kavos 1-2 arba 3-4 žmonių vienu ypu.

500 - 600 W

Žymos: automatinis nespresso, espresso, telescop, kavos filtras, abaja turkijos, automatinis turkijos mašina, kavos virimo aparatas, c1000, vario puodelis, kavos įranga, turkijos kavos aparatai.

Tipas Espresso Kavos Virimo Aparatas
Galia (W) 600
Kilmės TR(Kilmės)
Funkcija espresso
Įtampa (V) 220 - 240 V
Talpa (Taurė) 4-6 puodeliai
Sertifikavimo CE
Prekės Pavadinimas Stilevs

Parašykite savo atsiliepimą!

Automatinis Vario Automatinė turkijos Kavos virimo aparatas 4 Puodeliai Bevieliuose Elektros Kavos Bikahve (TURKIŠKA KAVA YRA MŪSŲ DOVANOS)

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai