Pintas Solo Kilpos Diržas, Apple Watch Band 44mm 40mm 38mm 42mm Nailono Audinio Diržų, Apyrankių iWatch Band Serijos SE 6 5 4 3 2

Nauja

€1.09

【Pirkėjas privalo perskaityti】:tais atvejais, kai įmonės išsiųsti prekes,pardavimas ar naudojimas proceso kokybės problema arba turi mažiau plaukų, prašome susisiekti su mumis laiku,mes bus pirmas kartas, jums spręsti,ir jums duoti patenkinamą atsakymą,mes atsargų didesnių pokyčių,kai kurie produktai gali būti laikinai sandelyje,po vežimą, saugosime laivybos apačioje vieno palikti,ir nedelsiant pranešta, kad klientas,gavęs patvirtino, mes į dieną įdėti po grąžintinos vieta :

1. Prekės pasiekti gavimo vieta po,ar išorinės pakuotės dėžutė pažeista,visiems reikia atidaryti langelį, kad patikrinti,turi į veidą tikrinimo(rekomenduojama dabartinės svėrimo)ir su mūsų sąskaitą-faktūrą susitaikymo,gavus patvirtinimą,klientų ženklas-nuo nevykdymo, siuntos numeris, taip pat kategorijoje yra prieštaravimas,todėl po gavimo dienos nepriima apie mažiau akcijų skundą;jei produktas dėl transportavimo problemų generuoti žalos,praneškite susijusios transportavimo bendrovės pagal antspaudu su oficialiu antspaudu įrodymas,ir tai buvo pateikiate mums,mes padėsime kliento prašymą;dėl logistikos sukelti prekės yra sugadinti arba prarasti,mes negali būti atitinkamos atsakomybės.

2. Ilgalaikio bendradarbiavimo su didmeniniais pirkėjais mes įgyvendinti ilgai, gauti ilgo saugojimo sistema. Nedidelį kiekį gauti prekes klientams,Mes pagal atitinkamus reglamentus(per 7 dienas ne žmogaus kokybės problema grąžinti per 30 dienų garantija,energijos klasė produkto per 180 dienų garantija). Klientui rasti produkto kokybės problema Grąžinti,prašome naudoti Bendrojo Express grįžti I kompanija,krovinių klientas iš anksto. Jei klientas ne su klientų aptarnavimo, komunikacijos padėtis pagal tiesioginę grąžą,mes negali būti priimtas;mes negalime sutikti mokėti už daiktus.

3. Pirkėjas nepatenkinama ar sunku parduoti,pirkti klaidingą yra priežastis,kad produktas tikrai yra ne kokybės problemų,mes negali grįžti;

4. Garantija produkto reikia garantinį laikotarpį grąžinta,produkto pilnas išvaizdą gali būti garantija. Neteisėto remontas,keitimas; ne pagal įprastas metodas, naudojamas,saugomas produktų, kuriems netaikoma garantija.

【 pirkėjai turi-skaityti 】 : tais atvejais, kai bendrovė vežamos prekės, šiuo metu parduoti ar naudoti ar bet kokybės problema su mažiau plaukų, prašome nedvejodami susisiekite su mumis, mes suteiksime jums pirmą kartą, išspręsti, ir jums duoti patenkinamą atsakymą, mūsų atsargų pasikeitimas yra didesnis, kai kurie produktai gali būti laikinai išparduoti, mes nuolat pristatymo apačioje vieno saugomi po gimdymo, bei laiku informuoti klientą, patvirtina prekės, mes grąžinsime skirtumą diena vieta:

1. Prekių pristatymą atvyko į priėmimo vieta, nesvarbu, ar už pakavimo žalą, reikia iš to tyrimo, įsitikinkite, kad veidas į veidą, tikrinimo (rodo svėrimo) ir viencikliai mūsų pristatymą, vėliau patvirtino, gavimo dienos, po to, kai klientai pasirašyti numatytoji pristatymo kiekis ir kategorijos produktų yra prieštaravimas, todėl po gavimo dienos nepriima skundų dėl mažiau prekių, Produktai, pažeistos, nes transporto problemas, jei tokių yra, prašome pranešti atitinkamos transporto įmonių, pasak statyti oficialus antspaudas įrodyti, ir suteiks mums, tai įrodo, kad padėtų mūsų klientams atlyginti; Jei prekės yra prarastas ar sugadintas sukelia logistikos, mes negali būti susijusios atsakomybės.

2. Ilgalaikių didmeninių klientų, mes turi užsiimti sistema ilgai ilgai bao.Nedidelį kiekį su klientu, mes būtų vykdoma pagal galiojančių įstatymų ir nuostatų (ne dirbtinis kokybės problema, per 7 dienas grąžinti, garantija, per 30 dienų nuo energijos produktų garantijos per 180 dienų).Klientų produkto kokybės problemų rasti grąžinti, prašome naudoti įprastą Kurjerių atgal į mūsų įmonę, mokėjimo krovinių klientams.jei klientas be bendravimo su klientais, paslaugų, tiesiogiai grįžti, mes negali būti priimtas; Mes negalime sutikti mokėti.

3. Pirkėjų nėra patenkintas ar ne parduoti, pirkti dėl to, kad jis buvo neteisus, tikrai ne kokybės problema, mes negalime grįžti;

4. Garantija produktų turi būti grąžinta per garantinį laikotarpį, produkto išvaizda gali baigti garantija.Neteisėto remonto ar pakeistas be leidimo; Ne pagal įprastą metodą, naudojimo ir laikymo produkto peržengia garantija.

Žymos: xr "iphone" manchester atveju.

dydis 38/40mm, 42/44mm
Juostos Ilgis Kita
Sąlyga Naujoji be žymės
Elemento Tipas Watchbands
Kilmės KN(Kilmės)
Grupė Medžiagos Tipas Nailonas

Parašykite savo atsiliepimą!

Pintas Solo Kilpos Diržas, Apple Watch Band 44mm 40mm 38mm 42mm Nailono Audinio Diržų, Apyrankių iWatch Band Serijos SE 6 5 4 3 2

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai