Automatinis teleskopinis veržlus patrankos mašina šildymo temperatūra vibratorius penio moterų sekso žaislas

Nauja

€25.37

Dėl suaugusiųjų pramogų ypatinga, mes tiesiog užtikrinti, kad produktas yra gamintojas originalus autentiškas, atviras paketą po to, jei yra kokybės problemų, gali eiti tik Gamintojo Garantija 1 metai po pardavimo procesą, negali grįžti! Jei nėra kokybės problema, tai yra negalima grąžinti jį!

【Karta parduoti po aprašymas:

1. Jei produktas turi kokybės problemų, prašome Visų gautų prekių, 7 dienas perdirbimas, produktų fotografavimas informuoti klientų aptarnavimo,grąžinimo pašto išlaidas tik tuo atveju, grįžti pašto išlaidas tenka MUMS, ir svarbu; užtikrinti, pilna priedai, Nr. naudojamas. Jei naudojama per ženklus, ar produkto aptikimo be jokių kokybės problema, grįžti krovinių jums reikia turėti)

2. Ne kokybės problemų, prašome Visų gautų prekių, 7 dienas tvarkymo, produkto negalima naudoti, gaminys negali būti išpakavimas, pakuotės nepažeistos, grąžinti pašto tik. Neturi įtakos antrinių pardavimai dabar!! (Lubrikantai, prezervatyvai, seksualus apatinis trikotažas, apatiniai drabužiai, išskyrus. (Svarbu: užtikrinti, kad pakuotė yra nepažeista, nėra naudojamas, naudojamas ir mes nebus nagrinėjamas,)! jis!

【Didmeniniais klientais po pardavimo aprašymas:

1. Jei produktas turi kokybės problemų, atkreipkite 1 mėn sukaupta prekių koncentruotos grįžti, grįžti pašto išlaidas tik tuo atveju, grįžti pašto išlaidas tenka mums, pvz., produkto aptikimo be jokių kokybės problema, grįžti pašto išlaidas savo rizika. Siekiant užtikrinti pakuočių neapgadinta pilna priedai, nepanaudotų, kad mums turi būti svarstomas)

2. Ne kokybės problemų, prašome Visų gautų prekių, 7 dienas tvarkymo, grįžti pašto savęs priežiūra, produktai negali būti atidaryta, negali būti naudojami, negali turėti įtakos antrinė prekyba. (Lubrikantai, prezervatyvai, seksualus apatinis trikotažas, apatiniai drabužiai, išskyrus. (Svarbu: užtikrinti, kad pakuotė yra nepažeista, nėra naudojamas, naudojamas ir mes nebus nagrinėjamas,)

Žymos: xr telefono dėklas atogrąžų.

Kilmės KN(Kilmės)
Nepadori Nuotrauka No
Seksualinio Pobūdžio No

Parašykite savo atsiliepimą!

Automatinis teleskopinis veržlus patrankos mašina šildymo temperatūra vibratorius penio moterų sekso žaislas

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai