Nemokama priedai (Multi-function) IGBT 3 in 1 DC Inverter MIG/MAG/MMA dujos /dujų Nėra suvirinimo mašina suvirintojas MIG200

Nauja

€162.29

Tai suvirintojas yra multi-procesas, suvirintojas,, kuris gali būti naudojamas MIG、MAG、MMA rankinio suvirinimo ir kitų įvairios paskirties suvirinimo,ir kt.Jis gali suvirinimo bendrą anglies plieno, nerūdijančio plieno, aliuminio ir kitų metalų, medžiagų, ir gali suvirinimo fliusas viela su šerdimi, skirta jei ne dujos, ne remti dujų suvirinimo operacijos, Ji yra įrengta su išdrožomis iš vielos šėrimo rato, kurie gali gabenti 0,8 mm ~ 1,2 mm suvirinimo viela.

Parametrai:

Modelis:MIG-200

Svoris:13kg

Dydis:605X305X425 mm

Apsaugos lygis:IP21S

Izoliacijos klasė F

Vardinė Įtampa:230V

Dažnis 50/60HZ

išėjimo srovė 20~160A

Išėjimo srovė-60%

MMA DABARTINIUS 20-140A

Priedai:

15AK MIG Degiklis su 3M kabelį ir jungtis

Žemės gnybtas su 3 m prijungimo kabelis ir jungtis

Dujų vamzdis

Suvirinimo šepetys

priminimas:

Yra dviejų spalvų šia suvirintojas,pilkos ir geltonos spalvos pasirinktinai, gali būti tam tikrų spalvų skirtumas tarp realių produktų ir ekrane stebėti dėl šviesos skirtumus, fotografavimas .prašome kreiptis į produktą, kurį gavo už faktiškai spalvos.

Taikymo sritis

Plačiai naudojamas įvairiose pramonės srityse

Žymos: mig suvirinimo vielos tiektuvas, mma, suvirinimo, suvirintojas mig, lanko šalto suvirinimo mašina, igbt tranzistorius, mig suvirinimo, zx400, mig, šalto suvirinimo.

Prekės Pavadinimas RoTrunk
Sertifikavimo CE
Kilmės KN(Kilmės)

Parašykite savo atsiliepimą!

Nemokama priedai (Multi-function) IGBT 3 in 1 DC Inverter MIG/MAG/MMA dujos /dujų Nėra suvirinimo mašina suvirintojas MIG200

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai